Viedeň je cieľom mnohých našich ciest. Či už sa jedná o kultúrne vyžitie, obľúbené nákupy alebo každodennú prácu, do Viedne a jej okolia sa cestuje často. Možno ešte viac sa využíva blízke letisko Schwechat. Každopádne pri návšteve Rakúska je potrebné vybrať vhodnú dopravu.

Kvalitná osobná preprava do Viedne
(zdroj: unsplash.com)

Dnes naberá na obľube služba taxi z Bratislavy do Viedne, prípadne na letisko Schwechat. Ľudia najviac pri tejto službe oceňujú rýchlosť prepravy a jej flexibilitu. Nemusíte sa viac zaoberať cestovným poriadkom, ani zháňať známeho aby Vás odviezol na letisko a následne prišiel zase pre Vás keď sa budete vracať zo zahraničia. Výhodou sú tiež bezpečné autá a skúsení šoféri. Autá sú vyššej triedy ktoré zabezpečujú pohodlie a sú pravidelne servisované v kvalitných auto servisoch a pneuservisoch v Bratislave. Samozrejmosťou je aj ich pravidelné upratovanie a umývanie takže budete cestovať v pohodlí, bezpečne a navyše rýchlo a spoľahlivo.

A ako je to s cenami za takúto službu? Sú naozaj priaznivé. V prípade objednávky na presný termín vopred sa cena pohybuje už od 39 Euro za jednu cestu. Ak idete napríklad s rodinou alebo kamarátmi viacerí, je to v prepočte na osobu už naozaj veľmi priaznivá cena. Toto platí pri ceste na letisko Schwechat. Cesty do Viedne sa pohybujú už od 70 Euro za jazdu. V prípade že cestujete viacerí, je k dispozícii vozidlo pre osem pasažierov.

Komerčný článok