V prípade, že sa vám nechce ísť opäť do posilňovne, ponúkame vám lepší spôsob, ako spáliť kalórie a vyformujete si postavu. Bohate postačí, ak budete za dverami spálne uvoľnenejšia a klasiku vymeníte za kreatívnejšie polohy, pri ktorých sa budú viac namáhať aj niektoré svalové partie.

Polohy po stojačky – 200 kalórií

Ak sa na tieto polohy pozrieme z hľadiska erotického telocviku, sú tieto polohy najťažšie. Najviac sa namáhate v pozícii, keď partner stojí rovno s rozkročenými nohami, vy ste na ňom ovinutá dolnými končatinami a držíte sa jeho ramien.

Zatiaľ čo on posilňuje ruky a vrchnú časť tela, žena musí zapojiť takmer všetky svaly, čo výrazne zvyšuje počet spálených kalórií. Vynikajúcim cvikom je aj predklonenie sa dopredu, keď partner do vás lepšie vnikne a vy si tak posilňujete stehná i zadoček.

Žena na vrchu a v podrepe – 115 kalórií

V prípade, že si počas milovania sadnete na partnera, tak si nedávajte nohy ohnuté v kolenách popri jeho tele. Namiesto toho si čupnite a jazdite na ňom takto v podrepe.

Táto poloha sa robí veľmi dobre na rovnej dlážke, ktorá vám dá lepšiu stabilitu ako mäkká posteľ. Čím dlhšie ju vydržíte robiť, tým viac kalórií spálite a tým lepšie si vytrénujete stehná a zadoček.

Poloha na štyroch – 70 kalórií

Aj keby ste pri tejto polohe nevyvinuli žiadnu aktivitu, výborne posilňujete ruky a stehná. Na to, aby ste sa takto dobre udržali, musia byť spevnené. Ak chcete využiť viac svalových partií, stiahnite zadoček a začnite prirážať aj vy.

Pre skúsenejších milencov je tu poloha s jednou nohou zdvihnutou smerom dozadu a do strany k partnerovi, ktorý ju jemne pridržiava a pre vás je ťažšie udržať stabilitu.

Text:PR